دسته‌بندی‌ها

  • منتشر شده در یکشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۳
منظور از کد دسترسی انتخاب رشته دانشگاه آزاد چیست

ببینید

منظور از کد دسترسی انتخاب رشته دانشگاه آزاد چیست را از سایت نکس ایران دریافت کنید.

کد دسترسی انتخاب رشته دانشگاه آزاد

دانلود ویدیوی بالا

شرایط شرکت در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99

داوطلبانی که دارای شرایط زیر هستند ، می توانند در زمان مقرر شده از سوی سازمان سنجش  بعد از ورود به سایت انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۹ و مشاهده کد رشته محل های دانشگاه آزاد نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند  :

 در کنکور سراسری ۹۹ ثبت نام کرده باشند .

 کارت ورود به جلسه کنکور 99 را دریافت کرده باشند .

منظور از کد دسترسی انتخاب رشته دانشگاه آزاد چیست

در جلسه کنکور ۹۹ حاضر شده باشند .

منظور از کد دسترسی انتخاب رشته دانشگاه آزاد چیست

 در دانشگاه آزاد اسلامی مجاز به انتخاب رشته شده باشند و در انتهای کارنامه اولیه کنکور سراسری ، کد دسترسی به انتخاب رشته در دانشگاه آزاد قرار گرفته باشد .

منظور از کد دسترسی انتخاب رشته دانشگاه آزاد چیست

علاوه بر موارد ذکر شده ، هزینه تحصیل در دانشگاه آزاد نیز از اهمیت بالایی برخوردار بوده که متقاضیان میبایست شهریه دانشگاه آزاد را نیز در زمان انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99 در نظر بگیرند  .

محل درج کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99

کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد ، عددی 7 رقمی است که در انتهای کارنامه اولیه کنکور 99 مطابق تصویر زیر درج شده است . متقاضیان پس از وارد شدن به سایت انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۹ به آدرس azmoon.org و خرید کارت اعتباری با پرداخت هزینه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99 و درج اطلاعات و کد دسترسی انتخاب رشته می توانند متناسب با گروه آزمایشی  خود حداکثر 100 رشته محل را از بین رشته محل های مندرج در دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 99 انتخاب نمایند .

 

در نظر داشته باشید کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا نیز به منظور مشاوره انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد آماده خدمت رسانی به داوطلبان می باشند . متقاضیان می توانند با استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا با این کارشناسان در ارتباط باشند .

سوالات متداول

این کد در انتهای کارنامه اولیه درج شده است که با مطالعه این مقاله می توانید به صورت تصویری از محل قرار گرفتن کد دسترسی انتخاب رشته دانشگاه آزاد مطلع شوید .

حداکثر 100 کد رشته محل که در مقاله توضیحات تکمیلی ارائه شده است .

خیر - مستلزم پرداخت هزینه می باشد که با مطالعه مقاله می توانید اطلاعات بیشتری در خصوص انتخاب رشته دانشگاه آزاد کسب نمایید .

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد چیست

منظور از کد دسترسی انتخاب رشته دانشگاه آزاد چیست

برای اطلاع از شناسه انتخاب رشته و مشاوره انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید  

تماس با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۷۸۹ از کل کشور  

تماس با شماره ۹۰۹۲۳۰۵۸۸۰ از استان تهران

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱شب حتی ایام تعطیل

درصورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید .

شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد چیست ؟ همانطور که می دانید انتخاب رشته دانشگاه آزاد با استفاده از کنکور سراسری و رتبه ای است که در کنکور سراسری کسب کرده اید. برای وارد کردن انتخاب های 20 گانه در سایت دانشگاه آزاد در اولین مرحله از ما شناسه انتخاب رشته پرسیده می شود. شناسه انتخاب رشته عدد 7 رقمی ای است که در انتهای کارنامه کنکور سراسری شما درج شده است. برایتان در زیر یک نمونه کارنامه آورده ایم تا جای دقیق شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد را به شما نشان دهیم :  

همانطور که مشاهده می کنید در قست انتهایی توضیحات کارنامه کنکور سراسری کادری قرار دارد با این عنوان : کد دسترسی برای انتخاب رشته در سایت دانشگاه آزاد اسلامی این کد 7 رقمی همان شناسه انتخاب رشته شماست . برای ادامه روند انتخاب رشته دانشگاه آزاد کافیست مراحل زیر را طی کنید : 1)    وارد سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس Azmoon.org شوید. 2)     وارد سامانه انتخاب رشته با آزمون کنکور سراسری 98 شوید . 3)    رشته تحصیلی ، نوع دوره ، شناسه انتخاب رشته، شماره شناسنامه و سال تولد را وارد می کنیم. 4)    وارد سیستم انتخاب رشته می شویم و طبق اولویت هایمان، به ترتیب از اولویت شماره 1 تا شماره 20 را با وارد کردن کد دانشگاه و کد رشته تکمیل می کنیم.

نکات مهم در انتخاب رشته دانشگاه آزاد : برای بار چندم تاکید می کنیم که به هیچ عنوان نباید انتخاب اولمان، انتخابی باشد که که فکر می کنیم در آن شاس قبولی بیشتری داریم. تنها ترتیب درست ، ترتیبی است که بر اساس علایق و پسند ما باشد. پس امیدواریم انتخاب رشته شما به این نحو باشد که با علم به تراز قبولی دانشگاه آزاد در سهمیه عادی، تراز قبولی سهمیه بسیج فعال دانشگاه آزاد و تراز قبولی سهمیه ایثارگران دانشگاه آزاد انجام شده باشد و شامل انتخاب های خوشبینانه ، منطقی و بدبینانه باشد. در ادامه کار بعضی از مهم ترین اطلاعات لازم برای موفقیت در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 98 در اختیار شما قرار داده شده است :

برای مطالعه راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد کلیک کنید.

برای مطالعه تفاوت تراز و رتبه در سهمیه و رتبه کشوری در انتخاب رشته دانشگاه آزاد کلیک کنید

برای آشنایی با سهمیه های موثر در قبولی در دانشگاه آزاد کلیک کنید.

برای آشنایی با تعداد و حساسیت انتخاب ها در دانشگاه آزاد کلیک کنید .

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی 99 - 1400

منظور از کد دسترسی انتخاب رشته دانشگاه آزاد چیست

کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی را فقط با یک تماس از کارشناسان مجرب انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی در مجموعه مشاور گروپ بخواهید. از ساعت 8 صبح تا 12 شب همه روزه حتی روزهای جمعه و تعطیلی های رسمی پاسخگوی شما  عزیزان هستیم. شماره تماس 9099071614 بدون گرفتن پیش شماره

کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی 99 – 1400 چیست؟

با اجرایی‌شدن قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی شاهد برگزاری مشترک و یکپارچه  آزمون‌های تحصیلات تکمیلی از سال ۹۶ به بعد برای داوطلبان دانشگاه‌ها و مؤسسه‌های آموزش عالی سراسری و داوطلبان دانشگاه آزاد اسلامی هستیم. اما انتخاب رشته برای داوطلبان رشته‌های دانشگاه آزاد اسلامی به طور مجزا و از طریق سایت این دانشگاه انجام می‌‌شود.

به عبارت دیگر انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی 99 – 1400 بر اساس رتبه‌ای که در این آزمون مشترک کسب کرده‌اید و با استفاده از کد دسترسی مندرج در کارنامه اعلام نتایج اولیه آزمون سراسری انجام می‌ پذیرد.

طبق آخرین اطلاعیه‌ مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، داوطلبان مشتاق به انتخاب رشته در دانشگاه آزاد می بایست پس از مراجعه به سایت این سازمان و دریافت فرم انتخاب رشته‌ اینترنتی خود را تکمیل کنند.

در اولین قدم از فرآیند انتخاب رشته، شما می‌بایست کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی 99 – 1400 خود را ثبت کنید. این کد، یک شناسه ۷ رقمی است که در انتهای کارنامه شما آمده است.

دریافت کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی 99 – 1400

همانطور که در ابتدای این  مطلب اشاره کردیم کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی 99 – 1400 (شناسه هفت رقمی) در انتهای کارنامه آزمون سراسری شما درج شده است که دریافت این کد برای انجام انتخاب رشته کنکور آزاد الزامی است.در قسمت زیر مراحل انجام انتخاب رشته دانشگاه آزاد را بیان کرده ایم:

زمان انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد

داوطلبان مشتاق به انتخاب رشته در این دانشگاه تا ساعت 24  جمعه 11 مهر ماه به سایت این سازمان مراجعه و فرم انتخاب رشته‌ اینترنتی خود را تکمیل کنید.

داوطلبان لازم است با استفاده از کد دسترسی مندرج در ذیل کارنامه و کد ملی به سامانه وارد شده و پس از پرداخت وجه انتخاب رشته نسبت به انتخاب حداکثر یکصد رشته و محل متناسب با گروه آزمایشی مربوطه اقدام نمایند.

تأثیر سهمیه ها در انتخاب رشته دانشگاه آزاد

آگاهی از میزان تأثیر سهمیه ها در شانس قبولی داوطلبان در انتخاب رشته دانشگاه آزاد از دیگر مواردی است که داوطلبان را با پرسش های زیادی مواجه می کند. در این خصوص لازم است بدانید که به داوطلبان دانشگاه آزاد سهمیه بومی گزینی و مناطق تعلق نمی گیرد بنابراین این سهمیه ها هیچگونه تأثیری در انتخاب رشته آنها ندارد. در واقع ملاک اصلی برای قبولی داوطلبان در انتخاب رشته دانشگاه آزاد تراز (نمره کل)  کسب شده در کنکور می باشد که شانس قبولی داوطلبان دانشگاه آزاد را افزایش می دهد و در قبولی آنها در انتخاب رشته تاثیری مستقیم خواهد داشت. بنابراین در صورتیکه تراز کسب شده شما در کنکور بیشتر باشد امکان افزایش شانس قبولی نیز در تمامی رشته محل های دانشگاه آزاد بیشتر خواهد بود.برای کسب اطلاع از میزان تأثیر سهمیه بسیج در دانشگاه آزاد و میزان شهریه دانشگاه آزاد  کنید.

داوطلبان دانشگاه آزاد پس از مشاهده کارنامه خود لازم است نسبت به دریافت شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد اقدام نمایند. برخی از داوطلبان در تماس با مشاورین مجموعه بزرگ مشاور گروپ این موضوع را عنوان می نمایند که شناسه انتخاب رشته را فراموش کرده اند و در این صورت مشاوران ما برای دریافت کد دسترسی راهنمایی های لازم را ارائه خواهند داد.

برای آگاهی از جدیدترین اخبار آزمون و اطلاع از کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی 99 – 1400 با کارشناسان مجرب مشاور گروپ تماس حاصل نمایید.

منبع مطلب : moshavergroup.com

مدیر محترم سایت moshavergroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب

مطالب تصادفی