دسته‌بندی‌ها

  • منتشر شده در پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۳۰
با تشکر از مشارکت شما در ۲۳ امین دوره انتخابات شوراهای دانش آموزی رای شما با موفقیت ثبت شده است، لطفا جهت مشاهده نتایج تا اتمام زمان رای گیری صبر کنید

با تشکر از مشارکت شما در ۲۳ امین دوره انتخابات شوراهای دانش آموزی رای شما با موفقیت ثبت شده است، لطفا جهت مشاهده نتایج تا اتمام زمان رای گیری صبر کنید. پس از ثبت نهایی نمیتوانید آرای خود را تغییر دهید تایید انصراف را از سایت نکس ایران دریافت کنید.

دانش‌آموزان به گوش باشند؛ اپلیکیشن «انتخابات شوراهای دانش‌آموزی» را در «شاد» نصب کنید

با تشکر از مشارکت شما در ۲۳ امین دوره انتخابات شوراهای دانش آموزی رای شما با موفقیت ثبت شده است، لطفا جهت مشاهده نتایج تا اتمام زمان رای گیری صبر کنید

تهران (پانا) - بیست و سومین دوره از انتخابات شوراهای دانش‌آموزی به صورت الکترونیکی و در بستر شبکه آموزشی دانش‌آموزان (شاد) امروز سه شنبه ششم آبان ماه سال جاری همزمان در سراسر کشور با پیام وزیر آموزش وپرورش راس ساعت 9 صبح برگزار خواهد شد.

بهره مندی از توانمندی و تقویت مسئولیت پذیری در نسل آینده کشور، تحقق شعار دانش‌آموز محوری و دانش‌آموز باوری در آموزش و پرورش، تمرین مسولیت پذیری و مشارکت‌جویی در مدرسه، مشارکت دانش‌آموزان در تصمیم گیری و تصمیم سازی، تربیت نیروی انسانی و شهروند با بصیرت سیاسی و اجتماعی، تکریم عملی دانش‌آموزان و استفاده از دیدگاه‌های آنان در بهبود امور تربیتی و آموزشی مدرسه از جمله اهداف برگزاری شوراهای دانش‌آموزی است.

علی رمضانی مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضای پرورشی به زمان انتخابات شوراهای دانش‌آموزی اشاره کرد و به پانا گفت: «این دوره از انتخابات به صورت الکترونیکی و در بستر شبکه آموزشی دانش‌آموزان (شاد) امروز سه شنبه ششم آبان ماه سال جاری همزمان در سراسر کشور با پیام وزیر آموزش وپرورش راس ساعت 9 صبح برگزار خواهد شد.»

همه دانش‌آموزان تمامی دوره‌ها از پایه سوم ابتدایی به بالا می‌توانند مشارکت داشته باشند و به عضویت هیات رئیسه شورای دانش‌آموزی درآیند. به گفته علی رمضانی، مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضای پرورشی، پیش بینی می‌شود در این دوره از انتخابات حدود 10 میلیون نفر از دانش‌آموزان سراسر کشور با شور و اشتیاق مسئولیت پذیری، مهارت اجتماعی و تربیت سیاسی خود را در 100 هزار واحد آموزشی البته از طریق شبکه شاد به نمایش خواهند گذاشت و حدود 750 هزار نفر از داوطلبان را با آرای خود به عضویت شوراهای مدارس در خواهند آورد.

دانش آموزان و مدیران واحدهای آموزشی باید اپلیکیشن انتخابات شوراهای دانش‌آموزی مدارس را تا قبل از زمان برگزاری انتخابات در پیام رسان شاد در اختیار داشته باشند، این دوره از انتخابات از ۹ صبح تا ۹ شب امروز 6 آبان ماه ادامه خواهد داشت تا دانش‌آموزانی که از گوشی اولیای خود استفاده می‌کنند به مشکلی برنخورند و در صورت نیاز، زمان رای گیری قابل تمدید خواهد بود.

منبع مطلب : www.pana.ir

مدیر محترم سایت www.pana.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

ایرنا

با تشکر از مشارکت شما در ۲۳ امین دوره انتخابات شوراهای دانش آموزی رای شما با موفقیت ثبت شده است، لطفا جهت مشاهده نتایج تا اتمام زمان رای گیری صبر کنید

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی و امور بین الملل معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش،‌ معاونت فرهنگی و پرورشی آموزش و پرورش در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: هم اکنون نرم افزار انتخابات شوراهای دانش آموزی مدارس در پیام رسان شاد در اختیار قرار مدیران مدارس قرار گرفته که پس از وارد کردن اسامی ومشخصات داوطلبان ، انتخابات برگزار خواهد شد و تا ۹ شب روز پنجشنبه هشتم آبان ۹۹ ادامه خواهد داشت تا اختلالی در کلاس‌های آموزشی آنلاین وارد نکند و دانش آموزانی که از گوشی اولیای خود استفاده می‌کنند به مشکلی برنخورند و به تدریج و آرامش انتخابات انجام پذیرد.

در بخشی دیگر از این اطلاعیه آمده است: مدیران با دکمه ورود به مدرسه * من* در وسط صفحه اصلی شاد به فضای انتخابات وارد شده و مشخصات داوطلبان را وارد و ثبت کنند.

همچنین در این اطلاعیه به دانش آموزان توصیه شده که به تدریج از عصر امروز برای انتخابات از طریق آیکون ورود به مدرسه **من** در وسط صفحه اصلی شاد، اقدام و شروع به رای دادن کنند.

این اطلاعیه افزود:‌ به دلیل تاخیر پیش آماده فرصت انتخابات در روزهای *چهارشنبه و پنجشنبه این هفته نیز برقرار خواهد بود و دانش آموزان در این دو روز نیز می‌توانند در انتخابات شرکت کنند. بنابراین عجله ای نداشته باشند و به تدریج در فرآیند رای گیری شرکت کنند.  

به گزارش ایرنا، شوراهای دانش آموزی فعالیتی مهم برای رشد اجتماعی و سیاسی دانش آموزان به عنوان یکی از ساحت های ۶ گانه تربیتی سند تحول بنیادین آموزش و پرورش است که در فرآیند تعلیم و تربیت دینی به آن توجه زیادی شده است.

 هدف اصلی از فلسفه شوراهای دانش آموزی در نظام تعلیم و تربیت در واقع آشنا کردن دانش آموزان با تربیت اجتماعی و سیاسی از پشت میز کلاس های درس است.

امسال انتخابات شوراهای دانش‌آموزی مدارس سراسر کشور  ۸ آبان ماه به‌صورت الکترونیکی برگزار می‌شود.

منبع مطلب : www.irna.ir

مدیر محترم سایت www.irna.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

تبلیغات داوطلبان عضویت در شوراهای دانش‌آموزی در "شاد"

با تشکر از مشارکت شما در ۲۳ امین دوره انتخابات شوراهای دانش آموزی رای شما با موفقیت ثبت شده است، لطفا جهت مشاهده نتایج تا اتمام زمان رای گیری صبر کنید

به گزارش ایمنا، به نقل از روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، علی رمضانی گفت: پیرو بخشنامه ۱۶ مهر ماه امسال در خصوص بیست و سومین دوره انتخابات شورای دانش آموزی تمام تلاش اداره کل فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی، برگزاری انتخابات این دوره از طریق فضای مجازی و نرم‌افزار تولید شده در بستر شبکه آموزشی دانش‌آموزان (شاد) است.

وی ادامه داد: تا زمان بارگذاری و آماده شدن نرم افزار و دسترسی به تمام مدارس کشور تا قبل از برگزاری انتخابات، شایسته است مدیران نسبت به موارد ذیل اقدام لازم را به عمل آورند:

- تشکیل کانال اختصاصی انتخابات شورای دانش آموزی در بستر شاد و عضویت دانش آموزان در این کانال (سوم ابتدایی به بعد)

- اطلاع رسانی و دعوت از دانش آموزان در انتخابات

- ثبت نام داوطلبان عضویت توسط مدیر و بررسی و تأئید صلاحیت داوطلبان و اعلام لیست نهایی داوطلبان به دانش آموزان

- بارگذاری تبلیغات داوطلبان عضویت در شوراهای دانش آموزی به صورت فایل صوتی، عکس یا کلیپ با نظارت مدیر و با رعایت موازین و شرایط تا یک روز قبل از انتخابات در کانال مربوطه

رمضانی خاطر نشان کرد: بدیهی است تا پایان هفته فایل آموزشی و نحوه اجرایی انتخابات از طریق نرم افزار مذکور اعلام می‌شود و سپس در کانال تمام مدارس بار گذاری خواهد شد.

مدیر کل فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی گفت: لذا از همکاران به ویژه مدیران و مربیان و معاونان پرورشی انتظار می‌رود آمادگی و زمینه سازی این دوره از انتخابات را برای دانش آموزان فراهم کنند تا در این تجربه جدید بازهم شاهد مشارکت بیشتر دانش آموزان در این فرصت تربیتی باشیم.

منبع مطلب : www.imna.ir

مدیر محترم سایت www.imna.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب

مطالب تصادفی