دسته‌بندی‌ها

  • منتشر شده در چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد را از سایت نکس ایران دریافت کنید.

آغاز ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از فردا

مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

ثبت‌نام پذیرفته شدگان ارشد در دانشگاه آزاد از فردا در سامانه آموزشیار آغاز می‌شود.

به گزارش ایلنا، نتایج آزمون کارشناسی ارشد ۱۳۹۹ دانشگاه آزاد اسلامی روز دوشنبه ۵ آبان توسط سازمان سنجش آموزش کشور بر روی سامانه www.sanjesh.org قرار گرفت.

کارنامه کلیه داوطلبانی که در دانشگاه آزاد اسلامی مجاز شده و انتخاب رشته کرده‌اند، متعاقباً از طریق سامانه اعلام نتایج مرکز سنجش و پذیرش به نشانی www.azmoon.org منتشر خواهد شد.

پذیرفته شدگان می‌توانند از روز چهارشنبه مورخ ۷ آبان ماه با مراجعه به سامانه آموزشیار به آدرس edu.iau.ac.ir و مطابق جدول زمانی اعلام شده نسبت به ثبت نام خود به صورت مجازی اقدام کنند.

پذیرفته شدگان کلیه محل‌های دانشگاهی جهت اطلاع از زمان و چگونگی تحویل مدارک به آدرس سایت واحددانشگاهی محل پذیرش خود مراجعه کنند.

لازم به ذکر است پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی می‌توانند جهت اطلاع از شرایط و ضوابط ثبت نام به راهنمای ثبت نام که در سامانه این مرکز به آدرس sanjesh.iau.ir قرار گرفته است، مراجعه کنند.

منبع مطلب : www.ilna.news

مدیر محترم سایت www.ilna.news لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

زمان ثبت نام قبول شدگان کنکور کارشناسی ارشد مشخص شد

مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ نتایج کنکور کارشناسی ارشد 99 در سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد.

در این دوره آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ تعداد ۲۲۹ هزار و ۳۹۷ نفر فرم انتخاب رشته خود را تکمیل کردند و منتظر نتایج بودند که ۱۴۶ هزار و ۵۲۲ نفر پذیرفته شده اند.

اسامی قبول شده ها در ۲ بخش مربوط به همه پذیرفته‌شدگان دانشگاهها و موسسات آموزش عالی (به جز دانشگاه آزاد اسلامی) و قبول شده های دانشگاه آزاد اعلام شده است. 

بنابر اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، تاریخ ثبت‌ نام از پذیرفته شدگان کد رشته امتحانی که نتایج آنها به صورت قطعی اعلام شده، از 10 آبان ماه 99 است.

پذیرفته‌ شدگان برای کسب اطلاعات درخصوص تاریخ، نحوه و مدارک لازم از 10 آبان 99 برای ثبت‌نام به درگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی ذیربط مراجعه کنند.

پذیرفته شدگان باید در زمان مقرر برای ثبت ‌نام در دانشگاه محل قبولی خود اقدام کنند.

بدیهی است عدم اقدام به موقع پذیرفته‌شدگان برای ثبت‌نام، به منزله انصراف از ادامه تحصیل آنان تلقی خواهد شد.

منبع مطلب : www.borna.news

مدیر محترم سایت www.borna.news لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

زمان و مدارک ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96

مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

سازمان سنجش ، زمان و مدارک لازم برای ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96 را اعلام کرد .

پذیرفته‌ شدگان نهایی کلیه رشته‌ ها لازم است شخصاً در یکی روز‌های سه شنبه و چهارشنبه 14 و 15 شهریور ماه 96 با در دست داشتن مدارک لازم جهت ثبت‌ نام به واحد های ذیربط که نشانی و تلفن آنها در سامانه اینترنتی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه به آدرس www.sanjesh.iau.ac.ir و سامانه دانشگاه آزاد اسلامی به آدرسiau.ac.ir درج شده است ، مراجعه نمایند .

- عدم مراجعه پذیرفته‌ شدگان در روز و ساعت مقرر به منزله انصراف از ثبت‌ نام تلقی شده و هیچ‌ گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد شد .

تبصره : پذیرفته‌ شدگان واحد های علوم و تحقیقات ، تهران‌ مرکزی ، تهران‌ جنوب ، تهران شمال ، پزشکی تهران ، الکترونیکی ، سنندج ، نجف‌ آباد ، تبریز ، کرج ، قم ، قزوین ، پرند ، بروجرد ، شیراز و اراک جهت اطلاع از چگونگی و زمان ثبت‌ نام مقتضی است به آدرس سایت آن واحد‌ ها به شرح ذیل مراجعه نمایند .

اراک به آدرس : www.iau.arak.ac.ir

علوم و تحقیقات به آدرس : www.srbiau.ac.ir

تهران‌ مرکزی به آدرس : www.iauctb.ac.ir

تهران‌ جنوب به آدرس : www.azad.ac.ir

پزشکی تهران به آدرس : www.iautmu.ac.ir

تهران شمال به آدرس : www.iau-tnb.ac.ir

الکترونیکی به آدرس : www.iauec.ac.ir

نجف‌ آباد به آدرس : http://rs.iaun.ac.ir

سنندج به آدرس : www.iausdj.ac.ir

تبریز به آدرس : www.iaut.ac.ir

کرج به آدرس :  www.kiau.ac.ir

قم به آدرس : www.qom-iau.ac.ir

قزوین به آدرس : www.qiau.ac.ir

پرند به آدرس : www.piau.ac.ir

بروجرد به آدرس : www.iaub.ac.ir

شیراز به آدرس : www.iaushiraz.ac.ir

مدارک لازم برای ثبت‌ نام در دوره کارشناسی‌‌ارشد ناپیوسته ( فوق لیسانس ) :

1 - اصل مدرک کارشناسی ( لیسانس ) صادره از دانشگاه آزاد اسلامی یا سایر دانشگاههای معتبر داخل و خارج کشور که مورد تأیید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی باشد به انضمام ریز نمرات دوره کارشناسی با قید معدل .

تبصره : پذیرفته‌ شدگانی که به دلایلی قادر به ارائه اصل مدرک کارشناسی ( لیسانس ) خود نمی‌ باشند باید اصل گواهی تأیید شده دال بر فراغت از تحصیل را که توسط دانشگاه محل تحصیل با قید معدل صادر شده باشد ، به همراه ریز نمرات تأیید شده ارائه نمایند .

تذکر : فارغ‌التحصیلان مشمول دوره کارشناسی که با ارائه گواهی تأیید شده از محل تحصیل دوره مذکور ثبت‌ نام می‌ نمایند ، علاوه بر گواهی و ریز نمرات مذکور بایستی تصویر برگ  لغو معافیت تحصیلی دوره کارشناسی را ارائه نمایند . همچنین چنانچه دوره مذکور را در مدتی بیش از شش سال از بدو ورود به اتمام رسانده‌اند بایستی تصویر مجوز افزایش سنوات بدون ذکر غیبت را برای مدتی که مازاد بر شش سال تحصیل کرده‌ اند ارائه نمایند .

2 - اصل شناسنامه و دو برگ فتوکپی خوانا از تمام صفحات ( اصل شناسنامه برای تطبیق می‌ باشد ) .

3 - اصل و یک برگ فتوکپی کارت ملی . ( ارائه اصل کارت جهت برابر با اصل بودن تصویر کارت می‌ باشد ) .

4 - شش قطعه عکس 4×3 تمام رخ ( از یک نگاتیو ) که اخیراً تهیه شده باشد ( برای برادران مشمول 12 قطعه ) .

5 - مدرکی که وضعیت خدمت وظیفه عمومی برادران را مشخص نماید .

تذکر : افرادی که از نظر مقررات وظیفه عمومی حائز شرایط ثبت‌ نام نیستند ( از جمله دارای دفترچه اعزام به خدمت با غیبت می‌ باشند و یا با غیبت به خدمت اعزام شده‌اند یا  در برگ اعزام آنان دانشجوی اخراجی یا انصرافی یا ترک تحصیل ذکر شده است ) مجاز به ثبت‌نام نمی‌ باشند .

6 - تکمیل و ارائه سایر فرمهای ثبت‌ نام که توسط واحد دانشگاهی در اختیار پذیرفته‌ شدگان قرار داده می‌ شود .

میزان شهریه ، هزینه خدمات آموزشی و حق بیمه دانشجویی دوره کارشناسی‌ ارشد‌ ناپیوسته‌ سال 1396 :

1 - شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از دو بخش شهریه پایه ( ثابت ) و متغیر تشکیل شده که در هر نیمسال تحصیلی از دانشجویان دریافت می‌ گردد . علاوه بر دو مورد مذکور دانشجویان در بدو ورود به دانشگاه و فقط در نیمسال اول باید مبلغ 1.180.000 ( یک میلیون صد و هشتاد هزار ) ریال به عنوان هزینه خدمات آموزشی ، به شماره حساب جاری محل دانشگاهی قبولی واریز نمایند .

2 - حق بیمه حوادث دانشجویی مبلغ 27500 ( بیست و هفت هزار پانصد ) ریال می‌باشد که هر پذیرفته شده باید آن را به حسابی که دانشگاه مشخص نموده واریز نماید .

3 - پذیرفته‌ شدگان واحد ها و مراکز بین المللی و  برون مرزی توجه داشته باشند که ( مطابق آئین‌نامه نقل و انتقالات دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی ) مجوز انتقال ، میهمانی و جابجایی تحت هیچ شرایطی به آنها داده نخواهد شد .

منبع : سنجش

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب

مطالب تصادفی