دسته‌بندی‌ها

  • منتشر شده در یکشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲۶
کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی را از سایت نکس ایران دریافت کنید.

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

 کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال 99 به صورت الکترونیکی و توسط سازمان سنجش منتشر می شود . ذاوطلبان آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال 99 موظف هستند برای شرکت در جلسه آزمون ادارات دولتی ، کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 را ارائه دهند .

 کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی معمولا 3 تا 5 روز قبل از روز برگزاری ازمون منتشر می شود . با تعویق زمان آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال 99 به تاریخ 6 و 7 آذر ماه پیش بینی می شود که کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 اوایل آذر ماه منتشر شود .

 پیش از این قرار بر این بود که آزمون استخدامی سال 99 در آبان ماه برگزار شده و با استناد به اطلاعیه منتشر شده از سوی سازمان سنجش ، کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 در تاریخ 6 آبان ماه منتشر شود .

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 اوایل آذر ماه منتشر می شود .

 به محض مشخص شدن زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 این مقاله بروزرسانی شده و در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آزمون های استخدامی هیوا اطلاع رسانی خواهد شد .

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

 از آنجایی که همراه داشتن کارت ورود به جلسه در روز برگزاری آزمون برای داوطلبان آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ضروری است ، در ادامه مراحل دریافت کارت ورود به جلسه را در 4 مرحله ، شرح داده ایم .

1 - در گام اول هر داوطلب برای دریافت کارت ورود به جلسه خود می بایست به سایت ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی به آدرس sanjesh.org مراجعه نماید . برای این کار آدرس و یا " عنوان سایت سازمان سنجش " را در قسمت جستجوی مرورگر خود تایپ نمایید .

2 - از بین نتایج نمایش داده شده اولین گزینه را انتخاب نمایید .

3 - پس از ورود به سایت سازمان سنجش ، از منوی رنگی سمت راست بالای صفحه گزینه " استخدامی متمرکز دستگاه اجرایی " را کلیک نمایید .

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

4 - در این قسمت لینک دریافت کارت ورود به جلسه آزمون را پس از فعال شدن انتخاب نمایید و با وارد کردن مشخصات درخواستی می توانید کارت ورود به جلسه خود را ابتدا مشاهده نموده و اطلاعات و مشخصات خود را که بر روی آن درج شده است بررسی کرده و از صحت اطلاعات اطمینان حاصل کنید سپس مجاز به پرینت کارت ورود به جلسه خود هستید .

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

به محض انتشار کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 ، لینک دریافت کارت در این مقاله فعال می شود .

 داوطلبان دقت داشته باشند که همزمان با انتشار کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 ، امکان ویرایش و تغییر برخی از اطلاعات داوطلبا نیز فراهم می شود .

مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا همواره آماده راهنمایی و کمک به داوطلبان آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 هستند .  پاسخگویی به پرسش های کاربران در خصوص این آزمون از طریقسیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا امکان پذیر است .

سوالات متداول

برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دستگاه های اجرایی باید به سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org مراجعه کنید .

خیر . برای پرینت کارت ورود به جلسه آزمون نیاز به پرداخت هیچ گونه هزینه ای نیست .

بله . داوطلبانی که به هر دلیل به شماره پرونده و شماره داوطلبی خود دسترسی ندارند می توانند با وارد کردن اطلاعات شناسنامه ای و فردی از جمله شماره شناسنامه ، کد ملی و سال تولد ، کارت ورود به جلسه آزمون خود را مشاهده و پرینت نمایند .

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

 همانطور که پیش از این اشاره شده است داوطلبان باید در زمان برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ، کارت ورود به جلسه خود را همراه داشته و به مسئولین حوزه در صورت لزوم ارائه دهند چرا که از ورود داوطلبان بدون ارائه کارت ورود به جلسه ممانعت به عمل خواهد آمد .

 سازمان سنجش به عنوان مجری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال ۹۹ علاوه بر اجرای فرآیند ثبت نام ، برگزاری آزمون و اعلام نتایج ، وظیفه انتشار کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 و مشخص کردن زمان دریافت کارت امتحان را نیز بر عهده دارد .

 طبق اطلاعیه منتشر شده از سوی سازمان سنجش و آموزش کشور در خصوص اعمال سهمیه بومی پذیرش در آزمون سال 99 ، تاریخ برگزاری آزمون به تاریخ 6 و 7 آذر ماه منتقل شده است و لذا بر این اساس کارت ورود به جلسه نیز احتمالا اوایل آذر ماه منتشر خواهد شد .

 پیش از این طبق مندرجات دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال ۹۹ ، قرار بر این بود که آزمون سال جاری در تاریخ 9 آبان ماه برگزار شده و کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 از تاریخ 6 آبان منتشر شود .

  

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 احتمالا اوایل آذر ماه منتشر خواهد شد .

 خاطر نشان می شود به محض انتشار کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۹۹ لینک دریافت کارت آزمون در این مقاله فعال شده و هم چنین در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آزمون های استخدامی هیوا اطلاع رسانی خواهد شد . داوطلبان آزمون استخدامی سال جاری می توانند با مطالعه مقاله زیر از جزئیات نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون خود مطلع شوند .

مشاوره دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

 شرکت کنندگان آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی باید برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کتبی خود اطلاعات آزمونی از جمله شماره پرونده و کدرهگیری و هم چنین اطلاعات فردی مانند کد ملی و شماره شناسنامه خود را در دسترس داشته و با وارد کردن این اطلاعات وارد سامانه شوند .

 داوطلبانآزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال ۹۹ باید دقت داشته باشند که دریافت به موقع کارت آزمون استخدامی بسیار مهم است چرا که در صورت وجود هر گونه اشکال و مغایرت اطلاعاتی در کارت ورود به جلسه آزمون ، باید نسبت به ویرایش آن تا پیش از روز امتحان اقدام کنند .

 ویرایش برخی از اطلاعات کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 همزمان با انتشار کارت به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش امکان پذیر بوده و ویرایش برخی دیگر از اطلاعات مستلزم مراجعه حضوری داوطلبان به باجه های رفع نقص می باشد .

 معمولا سازمان سنجش و آموزش کشور همزمان با انتشار کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ، لیست باجه های رفع نقص استان های محل برگزاری امتحان را نیز اعلام می کند . داوطلبان متقاضی نیز موظف هستند که طبق زمانبندی تعیین شده به نزدیکترین باجه رفع نقض مراجعه کرده و نسبت به اصلاح اشکالات موجود در اطلاعات ثبت نامی و کارت خود اقدام کنند .

 هم چنین شرکت کنندگان آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش نیز باید کارت ورود به جلسه آزمون خود را در موعد مقرر دریافت کرده و در جلسه امتحان کتبی ارائه دهند . این دسته از داوطلبان می توانند با مطالعه مقاله زیر از جزئیات زمان و نحوه دریافت کارت آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۹۹ مطلع شوند .

داوطلبانی که پس از مطالعه مقاله زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال 99 سوالی در خصوص نحوه دریافت کارت آزمون خود دارند می توانند از طریق تماس تلفنی با کارشناسان مجرب مرکز مشاوره هیوا پاسخ سوالات و ابهامات خود را دریافت کنند .

هم چنین داوطلبان آزمون استخدامی سال ۹۹ می توانند با عضویت در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آزمون های استخدامی هیوا از آخرین اخبار مرتبط با هشتمین دوره از استخدام دستگاه های اجرایی سال جاری مطلع شوند .

سوالات متداول

✔️ کارت ورود به جلسه استخدامی دستگاه های اجرایی معمولا چند روز پیش از روز آزمون منتشر می شود که به محض مشخص شدن تاریخ دقیق در این مقاله نیز اطلاع رسانی خواهد شد .

✔️ همانطور که در این مقاله اشاره شده است داوطلبان باید کارت ورود به جلسه را رو آزمون ارائه دهند لذا می توانند از تاریخ انتشار تا پیش از ساعت مقرر آزمون نسبت به دریافت کارت خود اقدام کنند .

✔️ همانطور که در این مقاله اشاره شده است داوطلبان برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون خود به اطلاعات ثبت نامی و اطلاعات فردی خود نیاز دارند .

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب

مطالب تصادفی