دسته‌بندی‌ها

  • منتشر شده در شنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲۵
مدل کوتاهی مو برای صورت کشیده

مدل کوتاهی مو برای صورت کشیده را از سایت نکس ایران دریافت کنید.

بهترین مدل موی صورت های لاغر و کشیده + نکات

مدل کوتاهی مو برای صورت کشیده

مدل موی کوتاه برای صورت های لاغر

مدل موی صورت های لاغر و کشیده با مدل موی صورت های گرد تفاوت هایی دارد. آرایشگران بیشتر برای این مدل صورت ها کوتاهی هایی را انتخاب می کنند که از قسمت گوش کمی پایین تر باشد و یا اینکه کمی پایین تر از چانه مو کوتاه شود . در هر دو حالت کشیدگی صورت کم می شود. دقت داشته باشید که موهای خیلی لخت شده برای صورت های لاغر مناسب نیست چرا که لاغری و بی حالی این صورت ها را افزایش می دهد.

مدل کوتاهی مو برای صورت کشیده

مدل مو ،روی جذابیت چهره خانم ها بسیاراثر گذار است بنابراین بهتر است خانم ها مدل موی خود را بر اساس ویژگی های ظاهری شان انتخاب نمایند. این روزها با گرم شدن هوا مدل موی کوتاه طرفداران زیادی در بین خانم ها دارد . اگر صورتتان لاغر و دراز است باید در هنگام انتخاب مدل موی خود حساسیت لازم را به خرج دهید و نکاتی را که در این بخش از دنیای مد نمناک برایتان آورده ایم را لحاظ نمایید.

مدل کوتاهی مو برای صورت کشیده

بهترین مدل موی کوتاه برای صورت لاغر

افرادی که دارای صورت لاغر و کشیده هستند باید مدل موی کوتاهی را انتخاب نمایند که تا بلندی مویشان زیر چانه و یا زیر گوش باشد، این مدل مو سبب می شود از بلندی و کشیدگی صورت کاسته شود و صورت پرتر به نظر برسد . اگر صورتی کشیده دارید بهتر ات مو هایی کاملا لخت نداشته باشید، کمی به موی های خود حجم داده تا صورت شما بیش از پیش کشیده نباشد.

مدل کوتاهی مو برای صورت کشیده

بهترین مدل مو کوتاه برای صورت های مستطیل

بهترین مدل موی کوتاه برای افرادی که صورت مستطیلی دارند ، مدل مویی است که صورت آنها را کوتاهتر و تپل ترنشان دهد. اگر دارای صورت مستطیلی شکل هستید ، همیشه موهایتان را کوتاه نگه دارید اما قد موهایتان نباید هم سطح چانه باشد، زیرا چنانچه در بخش قبلی دنیای مد نمناک توضیح دادیم کشیدگی صورت شما مشخص تر می شود.

بهترین مدل مو برای اگر صورت کشیده همراه با پیشانی بلند

بهترین مدل ها برای کسانی که صورت کشیده همراه با پیشانی بلند دارند ، مدل موی چتری دار است. اگر دارای این مدل از صورت هستید موهای جلویی شما باید چتری باشد تا موی شما بر روی پیشانی بریزد و پیشانی شما را کوتاه تر نشان دهد . قد مو های چتری نیز باید بین مژه ها و ابرو ها باشد تا صورت چاق و پهن تر به نظر برسد.

مدل کوتاهی مو برای صورت کشیده

بهترین مدل موی کوتاه برای صورت بیضی ها

اگر صورتتان بیضی است ، شما دستتان در انتخاب هر مدلی که دوست دارید کاملا باز است زیرا هر مدل موی کوتاهی برای فرم صورت شما مناسب است.

مدل کوتاهی مو برای صورت کشیده

انواع مدل موی کوتاه برای صورت کشیده

افراد دارای صورت دراز و کشیده باید مدل مویی را انتخاب نمایند که موجب کوتاه تر دیده شدن صورت بشود. تعدادی از گزینه های مناسب برای فرم صورت کشیده را برای شما آورده ایم:

اگر دارای صورت لاغر و کشیده هستید برای پهن تر نشان دادن گونه هایتان ، از آرایشگرتان بخواهید که با ایجاد برش هایی لایه ای در کنار گونه ها و گوش هایتان در مرکز صورت شما حجم ایجاد کند.

مدل موی کوتاهی را انتخاب کنید که از قسمت گوش کمی پایین تر باشد و یا اینکه کمی پایین تر از چانه مو کوتاه شود تا حالت کشیدگی صورت شما را کم کند.

مدل کوتاهی مو برای صورت کشیده

مدل مو های نامتقارن یا مدل موی کوتاه پیکسی که حالت کلاسیک دارد که اغلب یک قسمت از مو ها کوتاه تر از قسمت دیگر زده می شود ، از انواع مدل مو های مناسب برای افراد با صورت کشیده است.

اگر صورت کشیده دارید یکی از مدل های کوتاه و خوشایند برای شما مو های حلقه حلقه و کولی شکل است که در آن موها طول های مختلف و لایه ای دارند و سطح ارتفاع مو ها از نقطه ی خط چانه دور می ماند .

مدل کوتاهی مو برای صورت کشیده

اگردارای صورتی کشیده موهایتان را طوری کوتاه نکنید که کاملا لخت باشد زیرا مو های لخت برای صورت های لاغر مناسب نیست و لاغری و بی حالی را افزایش می دهد بنابراین شما باید با کوتاهی به موی های خود حجم داده تا صورت شما بیش از پیش کشیده به نظر نرسد.

توجه کنید :

خانم ها با صورت کشیده هیچ گاه نباید موهای خود را مدل مصری بزنند زیرا این مدل مو باعث می شود تا صورت کشیده تر به نظر برسد .

مدل کوتاهی مو برای صورت کشیده

مدل کوتاهی مو برای صورت کشیده

مدل کوتاهی مو برای صورت کشیده

منبع مطلب : namnak.com

مدیر محترم سایت namnak.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

مدل کوتاهی مو برای صورت کشیده

جدیدترین مدل مو کوتاه برای صورت کشیده | مجلسی، پسرانه، دخترانه، برای موهای فر، زنانه

مدل کوتاهی مو برای صورت کشیده

سامانه رزرو آنلاین آریسته

آریسته یکی از وب سایت های ارائه خدمات در حوزه رزرواسیون آرایشگاه های زنانه و مراکز اسپا بوده که با ایجاد بستری مناسب توانسته خدمات خود را همراه با طرح های تشویقی هیجان انگیز با ویژگی هایی همچون سادگی در رزرو نوبت و صرفه جویی در زمان همراه با تضمین کیفیت خدمات ارائه شده و پشتیبانی کامل در تمام مراحل رزرو به کاربران ارائه دهد. آریسته بستری مناسب برای کاربران مهیا کرده تا سالن های خود را بر اساس نظرات و رای کاربران دیگر انتخاب نمایند و در کوتاه ترین زمان ممکن بتوانند به ساده ترین شیوه رزرو نوبت آرایشگاه و یا مرکز اسپای خود را در نزدیکترین نقطه به محل زندگی خود انجام دهند.

در واقع آریسته ویترینی پر زرق و برق برای شما آماده کرده است که در آن می توانید کلیه مراکز آرایشگاهی معروف و با کیفیت کاری بالا موجود در شهر تهران همچون آرایشگاه شبنم نظیف، آرایشگاه لی لی رضایی، آرایشگاه گیوا، آرایشگاه الی، آرایشگاه شایسته نو، آرایشگاه چهره پردازان، آرایشگاه پارس بانو و … به همراه همه مراکز ماساژ در غرب تهران، شمال، شرق و جنوب همچون مرکز ماساژ قوی نقره ای، مرکز ماساژ اسپا هانا، مرکز ماساژ نیلوفر آبی تهران، مرکز ماساژ حس خوب زندگی و … را یافته و از خدمات بی نظیر آنها بدون اتلاف وقت استفاده نمایید. مدل موی کوتاه , علائم ویروس کرونا

منبع مطلب : aristeh.com

مدیر محترم سایت aristeh.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب

مطالب تصادفی