دسته‌بندی‌ها

  • منتشر شده در شنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲۵
هشدار فرمانده اسرائیل ب ایران

هشدار فرمانده اسرائیل ب ایران را از سایت نکس ایران دریافت کنید.

هشدار فرمانده اسرائیلی به ایران

هشدار فرمانده اسرائیل ب ایران

ثبت نام و گرفتن اجازه دسترسی کاربران در وبسایت های "اسپوتنیک" از طریق حساب یا حساب های کاربری در شبکه های اجتماعی حاکی از قبول این مقررات خواهد بود.

کاربران ملزم هستند قوانین ملی و بین المللی را رعایت کنند. کاربران موظف هستند با دیگر شرکت کنندگان در بحث ها و خوانندگان محترمانه صحبت کنند.

مدیریت سایت حق دارد کامنت های نوشته شده به زبان های دیگر متفاوت با زبان سایت را حذف کند.

هرگونه کامنت درج شده درسایت های sputniknews.com به هر زبانی قابل تغییر است.

کامنت های کاربران در حالات زیر حذف می شود:

مدیریت حق دارد در صورت نقض این مقررات دسترسی کاربر به صفحه را مسدود کرده یا حساب کاربری وی را بدون اطلاع دهی از قبل، حذف کند.

کاربر می تواند با برقراری تماس با ناظمان از طریق پست الکترونیکی زیر پیشنهاد احیای حساب / آزاد کردن دسترسی را مطرح کند: [email protected]

نامه باید حاوی نکات زیر باشد:

اگر ناظمان احیای حساب کاربری / آزاد کردن دسترسی را ممکن تشخیص دهند، این کار انجام خواهد شد.

در صورت نقض دوباره مقررات از جانب کاربر، دسترسی دیگر احیا نخواهد شد. برای برقراری تماس با گروه ناظمان به نشانی زیر نامه بنویسید: [email protected]

منبع مطلب : ir.sputniknews.com

مدیر محترم سایت ir.sputniknews.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

هشدار اسراییل نسبت به حمله تلافی جویانه ایران

هشدار فرمانده اسرائیل ب ایران

به گزارش تابناک، عصر ایران به نقل از وب سایت روزنامه هاآرتص اسراییل نوشت: رییس ستاد مشترک ارتش اسراییل تهدید کرد در صورت هرگونه اقدام علیه اسراییل از سوی ایران یا حزب الله به تلافی ترور شهید فخری زاده، اسراییل به شدیدترین شکل ممکن واکنش نظامی نشان خواهد داد.

 "آویو کوچاوی" رییس ستاد مشترک ارتش اسراییل دیروز (دوشنبه) در سخنانی در مراسم جوایز دستاوردهای عملیاتی ارتش اسراییل با اشاره به این موضوع گفت:" اخیرا ما متوجه افزایش تهدیدهای ایران علیه اسرائیل شده‌ایم."

او افزود: اگر ایران و شرکای آن به طور مستقیم یا به نیابت علیه دولت اسرائیل اقدامی انجام دهند، آنها خود را در یک تلاش بسیار پرهزینه خواهند دید."

این فرمانده نظامی اسراییل هشدار داد: "ارتش اسرائیل به تمام کسانی که چه به طور جزئی و چه به طور کامل در فعالیت‌ها علیه اسرائیل یا علیه اهداف اسرائیلی مشارکت دارند، خواه دور باشند و خواه نزدیک، حمله خواهد کرد."

او گفت: "من این موارد را ساده واضح و با تعهد کامل می‌گویم: اقدامات تلافی‌جویانه ما آماده و تمرین شده است. من به دشمنان توصیه می‌کنم که ما را محک نزنند."

پیشتر فرمانده سنتکام (فرماندهی مرکزی نیروهای آمریکا در منطقه) نیز در آستانه سالگرد ترور شهید سپهبد "قاسم سلیمانی" از سوی آمریکا، به ایران هشدار داده هرگونه اقدام تلافی‌جویانه علیه اهداف آمریکایی با واکنش قاطع نظامی پاسخ داده خواهد شد.

منبع مطلب : www.tabnak.ir

مدیر محترم سایت www.tabnak.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

گزارش‌ها از حرکت زیردریایی اسرائیل به سمت خلیج فارس؛ آیا تل‌آویو به تهران هشدار می‌دهد؟

هشدار فرمانده اسرائیل ب ایران

برخی رسانه‌های خبری اسرائیل خبر دادند که یک زیردریایی متعلق به ارتش اسرائیل روز یکشنبه، ۳۰ آدر ماه از کانال سوئز گذشته و به سمت خلیج فارس در حرکت است.

رسانه‌های اسرائیلی که خبر حرکت زیر دریایی ارتش اسرائیل به سمت حلیج فارس را منتشر کرده‌اند هدف از این اقدام را ارسال «پیام هشدارآمیز مستقیم به ایران» ذکر کرده‌اند.

این در حالی است که سخنگوی ارتش اسرائیل از دادن پاسخ به پرسش‌های خبرنگاران اسرائیلی در این خصوص خودداری کرد.

تصمیم اسرائیل برای حرکت زیردریایی‌اش به سمت خلیج فارس در حالی صورت گرفته است که تنش میان تل آویو و تهران پس از ترور محسن فخری زاده، دانشمند هسته‌ای ایرانی بالا گرفته است. ایران از دولت اسرائیل به عنوان عامل این ترور یاد کرده و گفته است که انتقام آقای فخری زاده را خواهد گرفت.

بر اساس گزارش رسانه‌های اسرائیلی به نقل از منابع امنیتی کشورهای عربی، دولت مصر با عبور زیردریایی اسرائیل از کانال سوئز موافقت کرده است.

زیردریایی اسرائیل در حالی به سمت خلیج فارس در حرکت است که زیردریایی هسته‌ای «یواس‌اس جورجیا» آمریکا به همراه چند کشتی جنگی روز دوشنبه یکم دی ماه با عبور از تنگه هرمز وارد آب‌های خلیج فارس شده بود.

هم‌زمان با حرکت زیردریایی اسرائیل به سمت خلیج فارس، رسانه‌های اسرائیلی سخنان آویو کوخاری، رییس ستاد ارتش اسرائیل در شامگاه دوشنبه، اول دی ماه را پوشش دادند که گفته است: «اگر ایران یا گروه‌های متحدش در منطقه اقدامی علیه اسرائیل یا شهروندان این کشور انجام دهند بهای سنگینی خواهند پرداخت.»

ژنرال کوخاوی با بیان اینکه اوضاع را واضح و به صراحت برای دشمنان توصیف می‌کند، گفت که پاسخ و برنامه‌هایشان آماده و تمرین شده است. او همچنین ادعا کرد که به تازگی تهدیدهایی را از سوی ایران علیه اسرائیل شنیده است.

ژنرال کنت مکنزی، فرماندهی مرکزی نیروهای نظامی آمریکا (سنتکام) نیز پس از سفر اعلام نشده به بغداد که به تازگی انجام شده است گفت که نظامیان آمریکایی آماده هستند تا به هر حمله ایران در آستانه سالگرد کشته شدن قاسم سلیمانی واکنش لازم را انجام دهند. فرمانده سنتکام دفاع از شهروندان آمریکایی، شرکا و دوستان آمریکا در منطقه را از وظایف نیروهای تحت امرش عنوان کرده است.

به نظر می رسد تهدید غیرعادی ایران توسط مقام‌های سیاسی و نظامی آمریکا و اسرائیل در روزهای گذشته در آستانه سالگرد کشتن قاسم سلیمانی، فرمانده وقت سپاه قدس ایران توسط ارتش آمریکا در سوم ژانویه ۲۰۲۰ (۱۳ دی ماه) ابعاد تازه ای به خود گرفته است.

از همین رو برخی تحلیل گران سیاسی معتقد هستند ممکن است آخرین روزهایی که دولت دونالد ترامپ در آمریکا بر سر کار است با وقوع رویدادهای غیر قابل پیش‌بینی در خاورمیانه همراه باشد.

به توییتر یورونیوز فارسی بپیوندید

منبع مطلب : per.euronews.com

مدیر محترم سایت per.euronews.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب

مطالب تصادفی