دسته‌بندی‌ها

  • منتشر شده در پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱۶
چگونه در اینستا تیک آبی بگیریم

چگونه در اینستا تیک آبی بگیریم را از سایت نکس ایران دریافت کنید.

تیک آبی اینستاگرام چیست و چگونه آن را دریافت کنیم؟ | همیار آکادمی

چگونه در اینستا تیک آبی بگیریم

تیک آبی اینستاگرام برای بسیاری از علاقمندان و کاربران اینستاگرام نوعی افتخار محسوب می‌شود؛ زیرا این تیک نشان می‌دهد که شبکه اجتماعی اینستاگرام به اعتبار این کاربر یا کسب و کار باور دارد. این مقاله، دومین جلسه از سری آموزش رایگان اینستاگرام است. پیش از این در جلسه نخست این سری، شیوه ساخت اکانت اینستاگرام را به صورت کامل توضیح دادیم و اکنون می‌خواهیم نحوه گرفتن تیک آبی اینستاگرام را توضیح دهیم.

پیش از این کاربران همیار آکادمی سوالات مختلفی در مورد شیوه گرفتن تیک آبی اینستاگرام مطرح کرده‌اند. در این مقاله هدف ما این است که به صورت کامل توضیح دهیم که چگونه می‌توان تأییدیه اینستاگرام را گرفت. پیش از این همه تصور می‌کردند که اینستاگرام فقط افراد مشهور را تأیید می‌کند و به آن‌ها تیک آبی می‌دهد ولی امروز این قضیه فرق کرده است و اگر بتوانید معیارهای تأییدیه را رعایت کنید، خیلی راحت تأیید خواهید شد. در صورتی که تمایل دارید تیک آبی اینستاگرام را بگیرید و به عنوان یک حساب معتبر در این شبکه اجتماعی فعالیت کنید تا پایان این مقاله با ماه همراه شوید:

شرایط لازم و اصلی برای گرفتن تیک آبی اینستاگرام

در صورتی که بخواهید تیک آبی اینستاگرام را بگیرید، اینستاگرام چهار شرط اصلی و اساسی برای شما تعیین کرده است که در ادامه به این شروط پرداخته‌ایم:

چهار شرطی که در بالا بیان شد، مهم‌ترین شروطی هستند که اینستاگرام بر اساس آن تصمیم می‌گیرد که حساب شما را تأیید بکند یا نکند. همان گونه که می‌دانید اینستاگرام به شرکت فیس‌بوک تعلق دارد ولی این شبکه اجتماعی تأکید کرده است که برای تأیید کردن، رویه و روشی متفاوت با فیس‌بوک دارد؛ زیرا ممکن است یک شخصیت در یک شبکه اجتماعی معروف و پرمخاطب باشد و در شبکه اجتماعی دیگر اصلاً هیچ حسابی نداشته باشد یا حساب او چندان پرطرفدار نباشد.

تأکید اینستاگرام برای دادن تأیید به یک حساب این است که چقدر احتمال جعل هویت صاحب آن حساب وجود دارد. هر چه کاربران راحت‌تر شما را پیدا کنند، تمایل اینستاگرام به دادن تأیید به شما بیشتر می‌شود. حال که دانستیم اینستاگرام چه شرایطی برای دادن تیک آبی به برندها و کسب و کارها دارد، زمان آن رسیده است که بدانیم با چه کارهایی می‌توانیم احتمال گرفتن این تیک آبی را بیشتر کنیم.

چند اقدام مهم برای گرفتن تیک آبی اینستاگرام

در صورتی که قصد دارید در کنار نام کاربری خود در اینستاگرام یک تیک آبی خوش‌رنگ قرار بگیرد، باید خودتان را به یک شخصیت عمومی، سلبریتی یا برند جهانی تبدیل کنید. به بیان ساده‌تر باید به یک اینفلوئنسر یا شخصیت تأثیرگذار واقعی تبدیل شوید. شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد اگر می‌خواهید به یک شخصیت برجسته تبدیل شوید و تأیید اینستاگرام را بگیرید، باید در پلتفرمی غیر از اینستاگرام (مانند فیسبوک) به معروفیت برسید. اگر فالوورهای زیادی در اینستاگرام داشته باشید، خیلی راحت شما را پیدا خواهند کرد.

در نتیجه اگر می‌خواهید تیک آبی اینستاگرام را بگیرید باید ابتدا در یک شبکه اجتماعی دیگر فعالیت کنید و شهرت و محبوبیت خودتان را افزایش دهید. این را بدانید که اگر قبل از هر جای دیگر، در اینستاگرام رشد کنید و مخاطبان خودتان را افزایش دهید، ممکن است هرگز نتوانید تیک آبی اینستاگرام را بگیرید. در ادامه به چند اقدام مهم برای تأیید شدن در اینستاگرام اشاره شده است:

1. فالوورها و انگیجمت یا تعامل خود را بالا ببرید

واضح است که اگر می‌خواهید در فضای آنلاین به شهرت و محبوبیت دست پیدا کنید، باید به یک اینفلوئنسر واقعی و معتبر تبدیل شوید. وقتی محبوب شوید افراد زیادی تمایل دارند که شما را دنبال کنند و با شما تعامل داشته باشند. به این نکته توجه داشته باشید که شما باید به دنبال فالوورهایی باشید که بخواهند با شما تعامل و ارتباط داشته باشند و به پست‌ها و فعالیت شما در اینستاگرام واکنش نشان دهند. هیچ مزیتی و حُسنی در پیدا کردن فالوورهای غیرمرتبط وجود ندارد. اگر فالوورهای بی‌ربط جذب می‎‌کنید بدانید که فقط دارید تعداد را بالا می‌برید.

برای افزایش تعامل و تعداد فالوورهای مرتبط با صنعت خودتان باید روی محتوای گرافیکی (تصویر و ویدیو) کار کنید. همچنین باید یک گوشه بازار را انتخاب و روی آن تمرکز کنید. اگر می‌خواهید محبوب دل همه باشید و همه شما را بپسندند بدانید که دارید راه را اشتباه می‌روید. شما باید محبوب دل مخاطبان و علاقمندان به صنعت خودتان باشید تا تعامل خود را به معنای واقعی کلمه افزایش دهید. همیار آکادمی یک مقاله عالی دارد که به شما آموزش می‌دهد که چگونه تعامل خود را در شبکه‌های اجتماعی افزایش دهید. در صورت تمایل به مطالعه این مقاله به چگونه Engagement  یا تعامل را در شبکه های اجتماعی افزایش دهیم؟ مراجعه کنید.

2. از هشتگ‌های معروف برای بیشتر دیدن شدن خودتان استفاده کنید

اگر می‌خواهید پست‌ها و محتوای شما به دست مخاطبان بیشتری برسد، باید از هشتگ‌های مربوط و پرجستجو استفاده کنید. اینستاگرام و توییتر این امکان را به کاربران خودشان می‌دهند که از هشتگ‌های زیادی استفاده کنند. همیار آکادمی یک مقاله عالی در زمینه شیوه استفاده از هشتگ دارد که به شما کمک می‌کند با استفاده از هشتگ محبوبیت حساب کاربری خود را چندین برابر کنید. برای مطالعه این مقاله به راهنمای کامل نحوه استفاده از هشتگ در اینستاگرام مراجعه کنید. چند ابزار خوب مانند Hashtagify وجود دارد که موضوع خود را به آن‌ها می‌دهید و این ابزارها هشتگ‌های مرتبط و پرطرفدار به شما پیشنهاد می‌دهند.

3. از شبکه‌های اجتماعی مختلف برای محبوبیت حساب خود استفاده کنید

یکی از اقدامات مهم برای افزایش محبوبیت حساب اینستاگرامی خود این است که از حساب‌هایی که در سایر شبکه‌های اجتماعی دارد استفاده نمایید و مخاطبان خود در آن رسانه‌ها را ترغیب کنید که شما را در اینستاگرام دنبال کنند. به عنوان مثال در یوتیوب فعالیت خوبی دارید و ویدیوهای شما را افزاد زیادی دنبال می‌کنند. می‌توانید از مخاطبان خودتان بخواهید که شما را در اینستاگرام هم دنبال کنند و محتوای جذاب شما در این رسانه اجتماعی را ببینند. توجه داشته باشید که یک وبلاگ دارید، وبلاگ هم راهکار خوبی برای افزایش محبوبیت در اینستاگرام است.

4. پست‌های خودتان را شخصی‌سازی کنید

اوجه داشته باشید که اینستاگرام به این خاطر به برخی از حساب‌های تیک آبی می‌دهد و آن‌ها را تأیید می‌کند که به کاربران خود ثابت کند که این حساب‌ها معتبر هستند و حقیقتاً به شخصیت‌های عمومی، سلبریتی‌ها یا برندهای جهانی تعلق دارند. بنابراین اگر می‌خواهید به یک حساب معتبر تبدیل شوید باید محتوا و پست‌های شما خاص و منحصر به فرد باشد تا اگر کسی دنبال شما بود بتواند به راحتی شما را پیدا کند و به این اطمینان برسد که حساب شما جعلی نیست.

باید پست‌های شما به گونه‌ای باشد که نشان دهد این حساب متعلق به شخص شما است. به عنوان مثال اگر یک شخصیت تأثیرگذار در عرصه مدلینگ هستید، چندان جذابیتی ندارد که تصاویر لباس‌ها را در حساب خود پست کنید. شما باید تصاویر خودتان را حین پوشیدن لباس پست کنید.

5. بهترین زمان ممکن برای ارسال پست را پیدا کنید

وقتی به افزایش تعامل خود با کاربران فکر می‌کنید، باید محتوای خودتان را در بهترین زمان ممکن در اختیار کاربران خود قرار دهید. باید تمام تلاش خود را بکنید تا این زمان عالی را پیدا کنید. اگر می‌خواهید به یک شخصیت تأثیرگذار یا اینفلوئنسر تبدیل شوید باید محتوای خود را در بهترین زمان ممکن در اختیار مخاطبان خود قرار دهید. همیار آکادمی یک مقاله عالی در این زمینه دارد و بهترین زمان برای انتشار پست در اینستاگرام را به شما آموزش می‌دهد. در صورت تمایل به مطالعه این مقاله به بهترین زمان برای انتشار پست در اینستاگرام مراجعه کنید.

مزایای گرفتن تیک آبی اینستاگرام

در صورتی که بتوانید نشان تأیید اینستاگرام را بگیرید و از دیدگاه این شبکه اجتماعی به یک شخصیت تأثیرگذار و توانمند تبدیل شوید، مزایای زیادی نصیبتان خواهد شد. در ادامه به چند مورد از این مزایا اشاره می‌شود:

اکنون که به مزایای گرفتن تأییدیه و تیک آبی اینستاگرام اشاره کردیم، زمان آن رسیده است که شیوه گرفتن تیک آبی را در کنار هم یاد بگیریم.

چگونه تیک آبی اینستاگرام را بگیریم؟

در صورتی که می‌خواهید تأیید اینستاگرام را بگیرید، در اولین گام باید درخواست تأیید را برای این شبکه اجتماعی ارسال کنید. پیش از هر چیز مطمئن شوید اکنون داخل همان حسابی هستید که می‌خواهید برای آن تیک آبی بگیرید. در صورتی که می‌خواهید تیک آبی را برای یک برند بگیرید، مراقب باشید که داخل حساب شخصی خودتان نباشید و وارد همان حساب کسب و کار (تجاری) شوید. وقتی از ورود به حساب اصلی اطمینان حاصل کردید، مراحل زیر را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید:

مرحله اول

وارد پروفایل اینستاگرام خود شوید و روی آیکون موجود در گوشه بالای سمت چپ(سه خط موازی) بزنید.

از منویی که در سمت چپ تصویر زیر مشاهده می‌کنید، گزینه تنظیمات یا Settings را که آخرین مورد از این منو است انتخاب کنید.

مرحله دوم

اکنون که به بخش تنظیمات رفتید، به بخش حساب یا Account مراجعه کنید.

مرحله سوم

از بخش حساب، درخواست راستی‌آزمایی را انتخاب کنید. در صورتی که زبان اینستاگرام شما انگلیسی باشد، باید گزینه Request verification را انتخاب کنید.

مرحله چهارم

در این مرحله باید یک فرم برای اینستاگرام ارسال کنید و از مسئولان این شبکه اجتماعی بخواهید که صلاحیت شما را برای دریافت تیک آبی اینستاگرام بررسی کنند.

مطابق تصویر بالا، اینستاگرام نام کاربری یا همان Username شما را به صورت خودکار در فرم وارد کرده است. در بخش Full Name باید نام کامل خودتان یا کسب و کار خودتان را وارد کنید. اگر حسابی که می‌خواهید برای آن تیک آبی بگیرید شخصی است باید نام آن شخص و اگر تجاری باید نام کامل کسی که حساب شما را مدیریت می‌کند وارد کنید. در بخش Known As باید بنویسید که کاربران شما را با چه نامی می‌شناسند و در فضای مجازی با چه نامی معروف هستید.

سپس در بخش Category باید رشته فعالیت خودتان را انتخاب کنید. اینستاگرام یک لیست کامل در اختیار شما قرار می‌دهد و شما باید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید.

آخرین بخشی که باید تکمیل کنید Please attach a photo of your ID است. باید Choose file را انتخاب کنید و سپس تصویر کارت شناسایی خود را ارسال کنید. کارت شناسایی می‌تواند پاسپورت، گواهینامه رانندگی، کارت ملی و از این قبیل مدارک باشد. تجربه افرادی که در زمینه گرفتن تیک آبی سابقه دارند این است که برای ما که در ایران زندگی می‌کنیم، بهتر است از پاسپورت استفاده کنیم. اکنون که کارهای لازم را انجام دادید زمان آن رسیده است که مطابق تصویر زیر دکمه Send را بزنید تا درخواست شما برای گرفتن تیک آبی اینستاگرام ارسال شود.

با به کار بستن این مراحل می‌توانید درخواست خود را ارسال کنید. ممکن است چند روز طول بکشد تا اینستاگرام درخواست شما را بررسی کند و در نهایت به آن پاسخ دهد. هیچ تضمینی برای تأیید شدن درخواست شما برای گرفتن تیک آبی اینستاگرام وجود ندارد. تنها در صورتی که اکانت شما تأیید می‌شود که شرایط لازم برای گرفتن تأییدیه را که در ابتدای این مقاله بیان شد داشته باشید.

از دست دادن تیک آبی اینستاگرام

وقتی اینستاگرام حساب شما را تأیید کرد و تیک آبی را گرفتید، بدانید که همیشه زیر نظر هستید و در صورتی که هر کدام از کارهای زیر را انجام دهید، ممکن است تأییدیه این شبکه اجتماعی را از دست بدهید:

بنابراین اگر این تیک آبی را گرفتید، با آن مانند یک دستاورد یا امتیاز ارزشمند رفتار کنید و قدر آن را بدانید؛ چون ممکن است با کوچک‌ترین خطا اینستاگرام این امتیاز را از شما سلب کند.

سخن پایانی

در این مقاله تلاش کردیم که شیوه گرفتن تیک آبی اینستاگرام را توضیح دهیم و بگوییم برای گرفتن این نشان تأیید باید چه کارهایی را انجام دهید. همچنین بیان شد که این نشان چه مزایایی برای حساب کاربری و کسب و کار اینستاگرامی شما خواهد داشت. در صورتی که محتوای این مقاله برای شما مفید بود پیشنهاد می‌شود مقاله آموزش تایید شدن در پینترست را هم بخوانید. با خواندن این مقاله می‌توانید با مراحل گرفتن نشان تأیید پینترست با جزئیات کامل آشنا شوید. لطفاً نظرات و سوالات خود در مورد تیک آبی اینستاگرام را با ما و سایر کاربران همیار آکادمی به اشتراک بگذارید. کارشناسان ما تلاش می‌کنند که در اسرع وقت به پرسش‌های شما پاسخ بدهند.

منبع مطلب : hamyar.co

مدیر محترم سایت hamyar.co لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

چگونه در اینستاگرام تیک آبی بگیریم؟ (Verified Badge)

چگونه در اینستا تیک آبی بگیریم

چگونه در اینستا تیک آبی بگیریم

اگر می‌خواهید به کاربران شناخته شده و رسمی اینستاگرام تبدیل شوید باید تیک آبی آن را برای پروفایل خود دریابت نمایید که اصطلاحا به این تیک آبی Verified Badge گفته می‌شود. اما چگونه در اینستاگرام تیک آبی دریافت کنیم؟ با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه

در اینستاگرام هر فردی می‌تواند پروفایل های فیک و جعلی متعددی داشته باشد. این مسئله سبب می‌شود تا پیدا کردن صفحه رسمی برخی سلبریتی ها و افراد مشهور برای کاربران دشوار شود. برای مثال تصور کنید می‌خواهید صفحه رسمی دیوید بکهام را در اینستاگرام پیدا کنید. در این شرایط اگر نام او را سرچ کنید، لیستی از صفحات مختلفی نمایش داده می‌شود که با نام دیوید بکهام ساخته شده‌اند. در اینجاست که احتمالا شما سردرگم می‌شوید و این سوال در ذهنتان ایجاد خواهد شد که کدام یک از صفحات موجود صفحه رسمی دیوید بکهام در اینستاگرام است؟

بیشتر بخوانید: تعمیر موبایل

برای رفع این مشکل اینستاگرام تیک آبی را ارائه می‌کند! یعنی در کنار نام پروفایل رسمی سلبریتی ها یا افراد مشهور یک تیک آبی رنگ کوچک را قرار می‌دهد که اصطلاحا به آن Verified Badge گفته می‌شود. زمانی که تیک آبی اینستاگرام را در کنار نام پروفایل سلبریتی مشاهده کردید، می‌توانید مطمئن باشید که آن اکانت، صفحه رسمی سلبریتی مورد نظرتان در اینستاگرام خواهد بود. اما آیا ما هم می‌توانیم در اینستاگرام تیک آبی بگیریم؟ اصلا چگونه باید تیک آبی اینستاگرام را دریافت کرد؟ با موبایل کمک همراه باشید تا پاسخ سوالات شما را ارائه کنیم.

چگونه در اینستاگرام تیک آبی بگیریم؟

اما چگونه باید در اینستاگرام تیک آبی دریافت کنیم؟ طی به روز رسانی که اینستاگرام ارائه کرده یک گزینه جدید در این اپلیکیشن به وجود آمده که با استفاده از آن کاربران می‌توانند درخواست دریافت تبی آبی اینستاگرام (Verified Badge) را ارسال کنند. مراحلی که باید برای ارسال درخواست دریافت تیک آبی اینستاگرام طی شوند به شرح زیر است:

بدین ترتیب درخواست دریافت تیک آبی اینستاگرام ارسال می‌شود. حالا باید منتظر باشید تا اینستاگرام درخواست شما را مورد بررسی قرار داده و عملیات لازم را در قبال آن انجام دهد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات اپل با گارانتی

پیش نیازها برای دریافت تیک آبی اینستاگرام چه هستند؟

همانطور که گفتیم اینستاگرام تیک آبی یا همان Verified Badge را فقط برای پروفایل افرادی ارائه می‌کند که سلبریتی بوده یا بنا به هر دلیل کاملا شناخته شده هستند. بنابراین طبیعی است که هر کاربر معمولی قادر به دریافت تیک آبی اینستاگرام نخواهد بود. در توضیحاتی که اینستاگرام در سایت رسمی خود برای دریافت تیک آبی ارائه کرده، نوشته شده که موارد زیر از پیش نیازها و ملزوماتی است که کاربر باید پیش از ارسال درخواست تیک آبی برای پروفایل خود به آن ها توجه کند:

بنابراین اینستاگرام به وضوح مشخص کرده که کاربران باید برای دریافت تیک آبی چه شرایطی داشته باشند. با توجه به این شرایط کاملا مشخص است که فقط و فقط پروفایل افراد مشهور و شناخته شده‌ رسمی در اینستاگرام تیک آبی دریافت خواهند کرد و صرفا پروفایل هایی که پست هایی با چندین هزار لایک و کامنت دارند، نمی‌توانند در اینستاگرام تیک آبی دریافت کنند.

چه روش های دیگری می‌توانند به دریافت تیک آبی اینستاگرام کمک کنند؟

اما مواردی دیگری هم وجود دارند که ممکن است به دریافت تیک آبی اینستاگرام کمک کنند. برای آشنایی با این موارد می‌توانید به مطالعه مقاله “آموزش دریافت تیک آبی اینستاگرام و تایید رسمی بودن اکانت” بپردازید. فراموش نکنید که مواردی که در مقاله ضمیمه شده نام برده می‌شوند فقط مسائلی هستند که می‌توانند به تایید اکانت اینستاگرام شما کمک کنند. شما برای دریافت تیک آبی اینستاگرام حتما باید الزاماتی که در مرحله قبل به آن ها اشاره داشتیم را به همراه داشته باشید.

 بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ با گارانتی  

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مطلب شرح دادیم که چگونه باید در اینستاگرام تیک آبی دریافت کنیم و به صفحه اینستاگرام خود را از سایر صفحات فیک و جعلی ساخته شده با نام خود متمایز نماییم. چنانچه در رابطه با نحوه دریافت تیک آبی اینستاگرام سوالی داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن ها راهنمایی بخواهید.

بیشتر بخوانید:

قیمت شیشه iPhone 11 Pro

قیمت ال سی دی سامسونگ A40

قطعات گوشی Samsung A21s

چگونه در اینستا تیک آبی بگیریم

منبع مطلب : mobilekomak.com

مدیر محترم سایت mobilekomak.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

آموزش دریافت تیک آبی اینستاگرام و تایید رسمی بودن اکانت

چگونه در اینستا تیک آبی بگیریم

چگونه در اینستا تیک آبی بگیریم

اگر تمایل دارید که اکانت اینستاگرام خود را رسمی کنید و برای آن تیک آبی تایید کننده اصالت دریافت کنید، حتما این مقاله را مطالعه نمایید. در این مقاله در مورد چگونگی دریافت تیک آبی اینستاگرام و تایید رسمی بودن اکانت در این شبکه اجتماعی صحبت می‌کنیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با تیک آبی اینستاگرام

اگر دقت کرده باشید در کنار نام اکانت برخی از افراد مشهور و شناخته شده دنیا در اینستاگرام یک تیک آبی منحصر به فرد قرار دارد که اصالت و رسمی بودن اکانت آن‌ها را نمایش می‌دهد. به پروفایل‌ها یا اکانت‌هایی که تیک آبی اینستاگرام را دارند اصطلاحا Verified Badge به معنای مفهومی “دارای نشان تایید” گفته می‌شود. اما این نشان دقیقا نشان دهنده چیست و چه موضوعی را نمایش می‌دهد؟

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل

همانطور که از نام این نشان مشخص است (نشان تایید)، اکانت اینستاگرامی که این تیک آبی را به همراه داشته باشد توسط اینستاگرام مورد بررسی قرار گرفته و به عنوان پروفایل یا اکانت رسمی فرد مد نظر شناخته شده است. همانطور که می‌دانید در اینستاگرام ساخت اکانت‌های دروغین یا اصطلاحا فیک (Fake) با سادگی امکانپذیر است و افراد زیادی دست به انجام این کار می‌زنند. به عنوان مثال شاید اگر نام یک هنرمند معروف را در اینستاگرام جستجو کنید، با لیست عظیمی از اکانت‌های ساخته شده با نام او مواجه گردید. در این شرایط شناسایی اکانت رسمی هنرمند مد نظر می‌تواند امر بسیار دشواری باشد. اینستاگرام برای نمایش پروفایل یا اکانت رسمی هنرمند مورد نظر تیک آبی را در کنار اکانت وی نمایش می‌دهد. بدین صورت کاربران می‌توانند اکانت رسمی و تایید شده وی را در بین سایر اکانت‌های مشابه پیدا کنند.

اما آیا افراد عادی و سایر کاربران اینستاگرام هم می‌توانند نسبت به تایید اکانت خود و دریافت تیک آبی اینستاگرام اقدام کنند؟ در این مقاله قصد داریم که در رابطه با این موضوع و چگونگی دریافت تیک آبی اینستاگرام یا نشان تایید اینستاگرام صحبت کنیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید یا بنا به هر دلیلی سوالی برایتان ایجاد شد، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان واحد پشتیبانی موبایل کمک تماس حاصل کنید و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

آیا امکان دریافت تیک آبی اینستاگرام و تایید رسمی بودن اکانت هر کاربری امکانپذیر است؟

اینستاگرام در رابطه با تایید رسمی بودن اکانت اینستاگرام افراد استراتژی بسیار پیچیده و دشواری را در نظر گرفته است. بنا به اطلاعاتی که اینستاگرام در صفحه رسمی خود منتشر کرده، امکان دریافت تیک آبی اینستاگرام و تایید رسمی بودن اکانت برای هر کاربر اینستاگرامی مقدور نیست و در حال حاضر تنها برخی از افراد بسیار مشهور، سلبریتی‌ها و… قادر به دریافت تیک آبی اینستاگرام و تایید رسمی بودن اکانت خود خواهند بود.

اینستاگرام اشاره می‌کند که به منظور تایید رسمی بودن اکانت خود در این شبکه اجتماعی از روش‌های دیگری همچون لینک دهی و ارتباط برقرار کردن مابین اکانت اینستاگرام و اکانت‌های دیگرتان در سایر شبکه‌های اجتماعی نظیر فیسبوک، توییتر و… استفاده کنید. به منظور انجام این عمل و آشنایی با آن توصیه می‌کنیم که حتما به مطالعه مقاله “همه چیز در مورد اینستاگرام و تعامل آن با سایر شبکه‌های اجتماعی“ بپردازید.

چگونه در اینستا تیک آبی بگیریم

بنابراین طبق گفته تیم اینستاگرام امکان دریافت تیک آبی اینستاگرام و تایید رسمی بودن اکانت برای کاربران عادی این شبکه اجتماعی وجود ندارد. گفته می‌شود که اینستاگرام چند وقت پیش در رابطه با تایید اکانت رسمی برخی از سلبریتی‌ها هم دچار مشکل شده بود. ظاهرا برخی از سلبریتی‌ها از سخت‌گیری‌های اینستاگرام شاکی شده بودن و تمایلی به انجام مراحل قانونی پیچیده به منظور دریافت تیک آبی اینستاگرام و تایید رسمی بودن اکانت خود نبودند و حتی در این راستا مشکلاتی برای اینستاگرام ایجاد کردند. با این حال همچنان سخت‌گیری‌های اینستاگرام در این زمینه ادامه دارد.

 بیشتر بخوانید: ادرس نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ در تهران  

اما اظهار نظر اینستاگرام و سخت‌گیری‌های آن در قبال تایید رسمی بودن اکانت به این معنا نیست که شما هیچ‌وقت قادر به دریافت تیک آبی اینستاگرام برای اکانت خود نباشید. شما هم می‌توانید به یکی از افراد شناخته شده در این دنیای مجازی تبدیل شوید و با طی کردن مراحل خاصی، شانس خود را در راستای دریافت تیک آبی اینستاگرام بیشتر کنید. مواردی که در ادامه این مقاله به آن‌ها اشاره می‌کنیم از جمله ملزوماتی هستند که یک اکانت یا پروفایل تایید شده اینستاگرام و دارای تیک آبی آن باید این ملزومات را به همراه داشته باشد. به بیان دیگر موارد و موضوعاتی که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم، مواردی هستند که شانس شما به منظور دریافت تیک آبی اینستاگرام و تایید رسمی بودن اکانت را به مراتب افزایش می‌دهند. با موبایل کمک همراه باشید.

چگونه شانس خود برای دریافت تیک آبی اینستاگرام و تایید رسمی بودن اکانت افزایش دهیم؟

مواردی که در این بخش به آن‌ها اشاره می‌کنیم، موضوعاتی هستند که اینستاگرام به شدت برای ارائه تیک آبی اینستاگرام و نشان تایید اکانت به آن‌ها توجه می‌کند. بنابراین با در نظر گرفتن این موضوعات می‌توانید شانس خود را در راستای دریافت تیک آبی اینستاگرام و تایید رسمی بودن اکانت خود افزایش دهید.

مورد اول: تعداد فالوورهای اینستاگرام اکانت باید بسیار زیاد باشد!

زیاد بودن تعداد فالوورهای اکانت اینستاگرام اولین مسئله‌ای است که منجر به افزایش شانس شما در راستای دریافت تیک آبی اینستاگرام و تایید رسمی بودن اکانت می‌شود. همانطور که اینستاگرام اشاره داشت، در حال حاضر تنها افراد مشهور، سلبریتی‌ها و افراد شناخته شده قادر به دریافت تیک آبی اینستاگرام هستند. افزایش بیش از اندازه تعداد فالوورهای اکانت شما یکی از مسائلی است که نشان می‌دهد بنا به هر دلیلی فرد مشهوری یا شناخته شده‌ای هستید. با این حال در نظر داشته باشید که افزایش تعداد فالوورها تنها یک مورد حائز اهمیت در راستای دریافت تیک آبی اینستاگرام و تایید رسمی بودن اکانت محسوب می‌گردد و به هیچ عنوان تضمینی مبنی بر دریافت این نشان نخواهد بود.

چگونه در اینستا تیک آبی بگیریم

در نظر داشته باشید که اینستاگرام در رابطه با نحوه تعامل و ارتباط شما با سایر فالوورها دقت زیادی به خرج می‌دهد. انتشار عکس‌های جعلی یا اصطلاحا فیک (Fake) به منظور افزایش فالوور به هیچ عنوان شانس شما را در راستای دریافت تیک آبی اینستاگرام و تایید رسمی بودن اکانت افزایش نمی‌دهد بلکه نتیجه عکس دارد.  انتشار عکس‌های جعلی و ساخت اکانت‌های دروغین موضوعی است که اینستاگرام در بخش قوانین و ضوابط استفاده از این شبکه اجتماعی از آن به عنوان نقص قوانین یاد می‌کند. بنابراین تنها راه افزایش فالوورهای اکانت اینستاگرام‌تان و در عین حال افزایش شانس خود به منظور دریافت تیک آبی اینستاگرام این است که خودتان باشید و با استفاده از دانش، قدرت ارتباط، خدمات یا هر استعداد دیگری که دارید، مطابق با قوانین اینستاگرام عمل کرده و به فرد مشهورتری تبدیل شوید. این موضوع تاثیر به سزایی در افزایش شانس شما به منظور دریافت تیک آبی اینستاگرام و تایید رسمی بودن اکانت خواهد داشت.

بیشتر بخوانید:  آدرس نمایندگی اپل در تهران

مورد دوم: نماد یک برند معروف باشید

یکی دیگر از مسائلی که شانس شما را در راستای دریافت تیک آبی اینستاگرام و تایید رسمی بودن اکانت بیشتر می‌کند مربوط به برندسازی می‌شود. اگر در اکانت اینستاگرام خود نماد یک برند محبوب را ارائه کنید، شانس شما برای دریافت نشان تایید افزایش پیدا می‌کند. البته در نظر داشته باشید که ارائه نماد یک برند تنها در شرایطی بازده مناسبی دارد که شما به واقع صاحب آن برند یا مدیر بخش بازاریابی آنلاین آن باشید. بنابراین باز هم استفاده از نمادهای جعلی هیچ کمکی به افزایش شانس شما در راستای دریافت تیک آبی اینستاگرام و تایید رسمی بودن اکانت نمی‌کند.

چگونه در اینستا تیک آبی بگیریم

در این بین تجربه نشان داده که برندهایی که بیشتر خدمات عمومی ارائه کرده و با فالوورهای خود در ارتباط مستقیم هستند، شانس بیشتری در راستای گرفتن تیک آبی اینستاگرام یا نشان تایید اینستاگرام را دارند. بنابراین برند بودن و معرفی آن در اکانت اینستاگرام منجر به افزایش شانس شما در راستای دریافت نشان تایید آبی رنگ این شبکه اجتماعی می‌شود.

مورد سوم: اکانت‌های جعلی با نام شما ساخته شود

این موضوع شاید عجیب به نظر برسد اما توضیح منطقی پشت پرده آن قرار دارد. هدف اصلی اینستاگرام از ارائه تیک آبی اینستاگرام یا نشان تایید آبی رنگ چیست؟ هدف اصلی آن نمایش دادن اکانت رسمی یک فرد، کمپانی یا هر چیز دیگر و متمایز کردن آن نسبت به سایر اکانت‌های جعلی است! بنابراین تا زمانی که اکانت جعلی برای شما ایجاد نشده باشد، هیچ نیازی نسبت به تایید رسمی بودن اکانت شما وجود ندارد! پس اگر تعداد اکانت‌های جعلی که با نام اکانت شما ساخته می‌شوند افزایش پیدا کند، نیاز به نمایش اکانت رسمی شما و متمایز کردن آن نسبت به سایر اکانت‌های جعلی بیشتر می‌شود.

البته باید اشاره داشته باشیم که این موضوع هم به هیچ عنوان تضمینی مبنی بر دریافت تیک آبی اینستاگرام و تایید رسمی بودن اکانت شما به شمار نمی‌رود و تنها یک حدس مبتنی بر منطق است. شاید ریپورت کردن اکانت‌های جعلی که با نام اکانت شما ساخته شده‌اند هم بتواند در راستای دریافت نشان تایید یا همان تیک آبی رنگ اینستاگرام موثر باشد. بنابراین پروفایل‌های جعلی که با نام شما ساخته شده و سعی در سوء استفاده دارند را ریپورت کنید و در نظر داشته باشید که اگر به دنبال دریافت تیک آبی اینستاگرام یا نشان تایید آن هستید، افزایش تعداد اکانت‌های جعلی نسبت داده شده به اکانت شما منجر به افزایش شانستان در راستای دریافت نشان تایید یا تیک آبی اینستاگرام می‌شود.

مورد چهارم: فعال باشید

اگر دائما از اینستاگرام استفاده نکنید و فعال نباشد، نیازی به دریافت تیک آبی اینستاگرام و تایید رسمی بودن اکانت نخواهید داشت. بنابراین کاملا منطقی است که یکی از اصلی‌ترین معیارهای اینستاگرام به منظور ارائه نشان تایید آبی رنگ مورد نظر، سنجش میزان فعالیت شما باشد. همچنین فعالیت و تعامل با فالوورهایتان می‌تواند منجر به افزایش فالوور شود و به بدین صورت با یک تیر دو نشان زده‌اید. پس فراموش نکنید که به منظور دریافت تیک آبی اینستاگرام و تایید رسمی بودن اکانت باید فعال باشید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات سامسونگ گلکسی S20

مورد پنجم: از توهین، ارسال پست‌های نامناسب و اقدامات منفی پرهیز کنید

یکی دیگر از مسائلی که می‌تواند ثابت کند شما شخص مشهور و در عین حال متشخصی هستید، عدم توهین به دیگران تحت هر شرایط، عدم ارسال پست‌ها نامناسب و اقدامات منفی است. سلبریتی‌ها یا افراد مشهور واقعی هیچ‌گاه از انتقاد ناراحت نمی‌شوند. فالوورهای آن‌ها اغلب افرادی هستند که عاشق آن‌ها می‌باشند، بنابراین توهین و بحث‌های اخلاقی در پست‌های این افراد جایی ندارد. به صورت کلی شخصیت شما، پست‌هایی که ارسال می‌کنید و واکنشی که در قبال عمل فالوورهای خود انجام می‌دهید، تاثیر مستقیمی بر روی افزایش یا کاهش شانس شما در راستای دریافت تیک آبی اینستاگرام و تایید رسمی بودن اکانت دارند.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید طی این مقاله در رابطه با دریافت تیک آبی اینستاگرام و تایید رسمی بودن اکانت اینستا صحبت کردیم. در نظر داشته باشید که دریافت نشان تایید یا همان تیک آبی اینستاگرام در حال حاضر برای اکانت‌های معمولی امکانپذیر نیست و تمام مواردی که در این مقاله به آن‌ها اشاره کردیم، موضوعاتی هستند که تصور داریم به نوعی منجر به افزایش شانس کاربر در راستای دریافت تیک آبی اینستاگرام می‌شوند. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید یا بنا به هر دلیلی سوالی برایتان ایجاد شد، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان واحد پشتیبانی موبایل کمک تماس حاصل کنید و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

بیشتر بخوانید:

قیمت باتری آیفون 8 Plus

قیمت ال سی دی Samsung Note 10

Samsung Note 20 قطعات

چگونه در اینستا تیک آبی بگیریم

منبع مطلب : mobilekomak.com

مدیر محترم سایت mobilekomak.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب

مطالب تصادفی